PROIDEA
Ładowanie Wydarzenia

PLNOG 31

15 maj 2023 - 16 maj 2023
Wielkimi krokami nadchodzi trzydziesta pierwsza edycja telekomunikacyjnej konferencji – PLNOG. Już 15-16 maja 2023 roku, w krakowskim hotelu Galaxy spotykamy się po raz kolejny w formie stacjonarnej. Wydarzenie to już od 15 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej telekomunikacji i kreują technologiczne trendy.

Podczas nadchodzącej edycji nie zabraknie zarówno okazji do zaktualizowania swojej wiedzy, jak i do odświeżenia kontaktów. Podczas dwóch dni konferencji możecie liczyć na ciekawe wykłady, praktyczne case study i inspirujące dyskusje.

Czeka na Was całkowicie nowe, ekscytujące przeżycie. Przekraczając próg konferencji, spotkacie się z dużymi, średnimi i małymi operatorami, przetestujecie historyczny sprzęt, a także dowiecie się, jak wyglądał PLNOG w przeszłości., Bbędziecie mieli też możliwość przeglądu technologii, a także przedyskutujecie z przedstawicielami rządu oraz ministerstw aktualne wydarzenia i regulacje prawne.  Najbliższą edycję wyróżni również hasło “Back The Roots” – czyli powrót do tego co znane i lubiane.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
15 maj @ 8:00 am
Koniec:
16 maj @ 5:00 pm
Witryna internetowa:
https://plnog.pl/pl/

Miejsce wydarzenia

Hotel Galaxy
Gęsia 22A
Kraków,