PROIDEA

NA TYM SIĘ ZNAMY.

Połączenie eventów i IT.

PROIDEA to zespół ambitnych ludzi połączonych pasją do środowiska IT i wieloletnim doświadczeniem we współpracy z branżą technologiczną. Zorganizujemy event lub hackathon, na którym zrealizujesz swoje cele. Połączymy Cię z ekspertami, firmami i społecznościami, na których Ci zależy. I zrobimy to dobrze.

POROZMAWIAJMY O LICZBACH

NASZĄ PASJĘ DO ŚRODOWISKA IT DA SIĘ POLICZYĆ

2000 FIRM
Do tej pory współpracowaliśmy z ponad 2000 firm technologicznych. Łączą nas wspólne projekty, zrealizowane eventy, stoiska wystawowe - oraz godziny, dni i tygodnie rozmów!
500 EKSPERTÓW
Tylu ekspertów IT znamy. Wszyscy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach, ale też na wydarzeniach, które organizujemy dla naszych partnerów.
50 000 SPECJALISTÓW
Tylu uczestników wzięło dotąd udział w naszych wydarzeniach. Specjaliści telekomunikacyjni, security, Java, PHP, mobile, DevOps i więcej - spotykamy się z nimi regularnie!

NASZE REALIZACJE.

Z tych projektów jesteśmy znani! Realizujemy kompleksowo nasze autorskie projekty oraz wydarzenia na zlecenie naszych partnerów.

POZNAJ FIRMY

KTÓRE NAM ZAUFAŁY.

A OTO NASZE

REFERENCJE.

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Możemy Ci pomóc z rekrutacją pracowników IT, wprowadzeniem marki lub produktu na polski rynek IT, szkoleniem zespołu IT, a także stworzeniem innowacji technologicznych w Twojej firmie.

Daj nam znać, z jakim wyzwaniem możemy Ci pomóc.