PROIDEA

4Developers

4Developers

Największy interdyscyplinarny Festiwal technologiczny dla programistów w Polsce!

Największe spotkanie polskiej społeczności IT. Interdyscyplinarne wydarzenie skierowane do wszystkich związanych z branżą IT, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Story
2009
Odbyła się pierwsza edycja Festiwalu 4Developers
2016
Na Festiwal 4Developers przybyło ponad 1300 uczestników!
2017
Świętowaliśmy 5-lecie Festiwalu
2018
Konferencja zrzesza już ponad 2300 programistów
2019
Dobiliśmy rekordowej liczby 101 Media Partnerów i Community
2020
Na czas pandemii przenieśliśmy festiwal od cyberprzestrzeni
2022
W kwietniu odbyło się ostatnie spotkanie ONLINE!
2022
Jesienią wróciliśmy do STACJONARNYCH wydarzeń. Wraz z konferencją 4Developers odwiedziliśmy 4 polskie miasta: Katowice, Poznań, Wrocław oraz Łódź.
Photos
About The Event

4Developers to od lat jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń dla programistów w Polsce ! W ostatnich edycjach Festiwalu wzięło udział ponad 1500 uczestników: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów i studentów związanych z IT. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą technologiczną, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

 

Idea wydarzenia to tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności specjalistów - wymianie wiedzy i doświadczeń członków społeczności IT. 4Developers to dużo więcej niż wykłady. To także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się ze doświadczonymi specjalistami i pasjonatami świata IT. Od momentu rozpoczęcia pandemii widujemy się ONLNE zachowując formułę festiwalu i przygotowując się na kolejne stacjonarne edycje. 

 

Siła 4Developers tkwi w różnorodności – to miejsce, gdzie kompletny development team może wybierać tematy w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych.

Myślę, że taka konferencja prócz oczywistej funkcji jaką jest przemycenie nowej wiedzy na poszczególnych prelekcjach, jest dobrą okazją do zdobycia nowych, bardzo ciekawych kontaktów, co otwiera niejednokrotnie nowe możliwości rozwoju.