PROIDEA

JDD

JDD

Największe spotkanie społeczności Javovej w Polsce!

JDD to wielkie, dwudniowe zgrupowanie fanatyków programowania w Javie. Prelegenci z różnych stron świata, doświadczeni profesjonaliści, reprezentanci różnorodnych społeczności ze świata IT, pełni zapału studenci oraz deweloperzy na przeróżnych stopniach zaawansowania – wszyscy, którzy kochają Javę są na JDD!

Story
2006
Odbyła się pierwsza edycja JDD
2015
Na JDD przybyło ponad 600 uczestników!
2016
Świętowaliśmy 10-lecie konferencji
2018
Stajemy się popularni – wspiera nas ponad 40 Media Partnerów i Community
2019
Pobiliśmy rekord – JDD liczy ponad 1100 uczestników!
2020
W wyniku pandemii przenieśliśmy organizację konferencji do świata wirtualnego
2022
Powrót wyczekiwanej przez społeczność Java stacjonarnej edycji konferencji! JDD 2023 ponownie zjednoczyła setki programistów i entuzjastów tego języka.
Photos
About The Event

JDD to fanatycy Javy, eksperci, stale głodni wiedzy programiści i zadający niebanalne pytania prelegenci. To dzięki nim na konferencji pojawiają się tematy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Wyjątkową atmosferę JDD zawdzięcza przede wszystkim entuzjazmowi uczestników oraz współpracy ze społecznościami programistycznymi. Dzięki ogromnej dawce inspiracji i doświadczeń, którymi podczas JDD dzielą się eksperci, zdobywanie wiedzy przenika się ze świetną zabawą. Ścieżki podzielone są ze względu na poziom zaawansowania oraz język prezentacji. Na scenie co roku pojawiają się nowe twarze.  

JDD to także nieustające dyskusje, wymiana praktycznych rozwiązań i przede wszystkim zaangażowanie – lokalne społeczności i aktywni uczestnicy sprawiają, że konferencja tętni życiem. Klimat JDD stał się ekstremalnie przyjacielski – czujemy się jak jedna, wielka rodzina!

Co roku, tradycyjnie, na konferencji odbywa się konkurs JUGmajster. To kultowy element JDD - debiutujący specjaliści Java konkurują ze sobą na scenie. Każdego roku tylko jeden z nich powala widownię na łopatki i zostaje okrzyknięty JUGmajstrem. Rywalizacja podczas konkursu JUGmajster z roku na rok okazuje się coraz bardziej zacięta.  JUGmajster to ogromna dawka praktycznej wiedzy i najnowsze rozwiązania prosto od debiutantów, walczących ze sobą o miano wschodzącej gwiazdy polskiej sceny IT.

Niezwykle praktyczne pokłady wiedzy z zakresu programowania Java, które są przekazywane przez doświadczonych i cieszących się wysokim prestiżem prelegentów