PROIDEA

DevOps Days

DevOps Days

Poznaj moc DevOps!

DevOpsDays Warsaw to polska edycja popularnej na całym świecie konferencji poświęconej metodyce DevOps. Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! 

Story
2014
Pierwsza edycja DevOpsDays w Polsce
2015
PROIDEA przejmuje organizację wydarzenia
2016
Wzrost liczby uczestników do 400 osób!
2017
Wizyta Kris Buytaert - przedstawiciela międzynarodowego zarządu DevOpsDays
2018
W związku z rosnącą popularnością tematami DevOps uruchamiamy druga ścieżkę z wykładami, a duża liczba zainteresowanych sprawia, że musimy zamknąć rejestrację na tydzień przed konferencją!
2020
Organizujemy pierwszą edycję DevOpsDays Kraków, a obostrzenia pandemiczne zmuszają nas do zmiany formuły wydarzenia na online
Photos
About The Event

DevOpsDays to międzynarodowa konferencja dla wszystkich entuzjastów DevOps, programistów, działów IT, kierownictwa, zespołów sprzedażowych i sys administratorów. Ogólnoświatowa seria konferencji technicznych poświęconych zagadnieniom rozwoju oprogramowania, infrastruktury IT i ich wzajemnego powiązania. Tematy często obejmują automatyzację, testowanie, bezpieczeństwo i kulturę organizacyjną. Idąc za ideą DevOps - każdy, kto jest odpowiedzialny za rozwój i efektywność serwisu internetowego, może poczuć się zaproszony!