PROIDEA

CUvalleyHACK

CUvalleyHACK

Wirtualny hackathon na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

Hackathon CuValley Hack połączył świat data science z inżynierią przemysłową

Photos
About The Event

CuValley Hack to hackathon organizowany przez KGHM Polska Miedź S.A. W weekend 11-13 czerwca, 289 uczestników walczyło między sobą o akcelerację projektów przy wsparciu ekspertów z KGHM w ramach rozwijającej się Doliny Miedziowej. 

69 drużyn kodowało nieustannie przez 40 godzin, by stworzyć 53 projekty w ramach 3 różnych kategorii zadań. Mentorzy i Jury, w 25-osobowym składzie, przez 7 godzin selekcjonowali nadesłane zgłoszenia. 14 projektów awansowało do grona finałowych, najlepszych rozwiązań. Wśród zwycięzców mogli jednak znaleźć się tylko najbardziej perfekcyjne koncepty – łącznie było ich 7 oraz jedno wyróżnienie. Pula nagród podczas wydarzenia osiągnęła 100 00 PLN!

Nie zwlekamy z dobrymi projektami. Gdy widzimy potencjał i konkretny efekt biznesowy, zabieramy się do pracy.

Wiemy, że suma drobnych, ale dobrych rozwiązań przekłada się na lepszy wynik. Tak budujemy naszą efektywność i innowacyjność. Zorganizowaliśmy hackathon Cu Valley Hack, bo jesteśmy otwarci na nowe pomysły i szukamy innowacji. Ale największym sukcesem jest to, że nie odkładamy tych pomysłów na półkę, tylko wdrażamy i wykorzystujemy w działaniu
Adam Bugajczuk, wiceprezes KGHM ds. rozwoju