PROIDEA

CONFIdence

CONFIdence

Legendarna konferencja o cyberbezpieczeństwie!

CONFidence to największa w Polsce konferencja o cyberbezpieczeństwie z niemal 20-letnią tradycją, odbywająca się co roku w Krakowie.

Story
2005
Pierwsza edycja CONFIdence
2010
Odbywa się CONFIdence Praga
2015
Pierwszy CTF na CONFIdence
2018
Emigrujemy na Wyspy! CONFIdence Londyn przyciąga 200 uczestników
2020
Organizujemy pierwszą wirtualną edycję CONFI!
2022
Moment wyczekiwany przez wszystkich bezpieczników - CONFIdence wraca do trybu stacjonarnego! Konferencja w Muzeum Lotnictwa w Krakowie przyciąga aż 1200 specjalistów z kraju i ze świata!
2022
Nadchodzi nowe - ruszają przygotowania do kolejnej stacjonarnej edycji, która odbędzie się 5-6 czerwca 2023 w Krakowie.
Photos
About The Event

Ponad tysiąc uczestników każdego roku oraz kilkudziesięciu międzynarodowych ekspertów cybersecurity na scenie. CONFidence to unikalna konferencja na temat cyberbezpieczeństwa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Czego możesz się spodziewać? 3 ścieżki wypełnione wykładami najlepszych prelegentów z całego świata, najgorętsze tematy w branży infosec, liczni partnerzy społecznościowi - w tym najważniejsze organizacje zajmujące się cyberbezpieczeństwem z całego świata. Do tego rozgrywki Capture The Flag czy Treasure Hunt, niesamowite jedzenie, zimne piwo, partnerzy technologiczni, mnóstwo wyjątkowych ludzi i przede wszystkim niepowtarzalny klimat!

Jeśli szukasz aktualnej wiedzy i pragniesz szalonej przejażdżki konferencyjnej, CONFidence jest idealnym wyborem!

CONFidence to konferencja gdzieś pomiędzy starym BlackHatem, jeżeli chodzi o atmosferę, a DefConem, tylko trochę mniej szalonym
Michał Purzyński, Mozilla