PROIDEA

Cisco Forum

Cisco Forum

Jedna z największych konferencji informatycznych i największe wydarzenie u stóp Giewontu kształtujące trendy w IT!!

Cisco Forum trzydniowa konferencja odbywająca się w stolicy Tatr - Zakopanem. Każda edycja była wypełniona nie tylko technicznymi wykładami, ale także koncertami, konkursami i wyjątkową atmosferą, którą sprzyjała networkingowi.

Story
2013
Cisco Forum to impreza wysokich lotów - na dowód tego organizujemy dla uczestników przeloty helikopterem nad Tatrami.
2014
1200 uczestników, 72 wykłady, wśród atrakcji koncerty Comy oraz Waglewski-Fisz-Emade.
2015
W ramach Cisco Forum organizujemy Forum Kobiet - serię wykładów oraz atrakcji poświęconych kobietom w branży IT, które mają na celu zachęcenie pań do angażowania się na rzecz rozwoju tej dziedziny i tym samym zwiększenie odsetka liczby kobiet zatrudnionych w ICT.
2016
W ramach konferencji zbudowaliśmy multimedialny namiot pod Giewontem, gdzie na powierzchni 600m2 na uczestników czekały technologiczne stoiska oraz zabawy np. walki robotów.
Photos
About The Event

Każdej zimy u szczytu polskich gór odbywało się wyjątkowe spotkanie, wytyczające nowe ścieżki w świecie technologii.

Cisco Forum co roku gromadziło największych ekspertów pośród inżynierów i dyrektorów, a także  bizneswoman, które osiągnęły sukces w IT czy doświadczonych managerów. Była to wyjątkowa okazja, aby spotkać znanych innowatorów, pionierów branży oraz liczące się persony świata biznesu IT. 

Jednak to wydarzenie, to coś o wiele większego niż konferencja - dzięki wykorzystaniu rozwiązań, które na zawsze zmieniły cyfrowy świat, hi-endowym rozrywkom technologicznym, angażującym konkursom czy niezwykłym stoiskom partnerskim było to nadzwyczajne digital experience, które wytyczało trendy nie tylko w Polsce, ale w całym świecie technologii.