PROIDEA
ByteMyCode

ByteMyCode

KONFERENCJA TECH POD SZYLDEM UBS

UBS Polska co roku zaprasza na ByteMyCode najlepszych ekspertów IT i Java RockStars, którzy dzielą się wiedzą związaną z najgorętszymi nowinkami ze świata technologii.

Story
2017
Pierwsza edycja Byte My Code oraz narodziny Bajtka - zielonego potwora-maskotki wydarzenia.
2018
Humanoidalny robot Pepper otwiera konferencję, a na scenie pojawiają się takie gwiazdy Javy jak Jakub Pilimon, Celine Boudier czy Michael Feathers.
2019
W ramach Byte My Code organizujemy Akademię BMC dla studentów kierunków technicznych. To warsztaty, wykłady i inspirujące rozmowy o IT dla młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą na rynek IT.
2020
Pierwsza wirtualna edycja Byte My Code pod hasłem innowacyjnej adaptacji do #NewNormal.
2021
Jubileuszowa, piąta edycja konferencji, podczas której wystąpiły prawdziwe gwiazdy Javy: Edson Yanaga, Josh Long, Simon Ritter oraz Adam Bien.
2022
Powrót do stacjonarnej formuły konferencji oraz rozszerzenie programu o nowe tematy. Na scenie Java Champions - Mary Grygleski, Mohamed Taman, Adam Bien i Sebastian Daschner.
Photos
About The Event

Byte My Code to autorska konferencja UBS, której celem jest ułatwienie dostępu do najlepszych Java mistrzów na świecie. Dzięki UBS masz okazję spotkać największe sławy świata Javowego, aktualnych oraz uprzednich Java Rock Stars i porozmawiać z nimi osobiście! na spotkaniu we Wrocławiu lub podczas wydarzenia online. Serwujemy same konkrety i nowości ze świata Javy - za jakość agendy i aktualność tematów odpowiadają eksperci z UBS.