PROIDEA

Bitspiration

Bitspiration

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych konferencji dla startupów w Polsce!

Bitspiration to konferencja, która w jednym miejscu i czasie porusza kluczowe zagadnienia  z zakresu budowania firmy: marketing, sprzedaż, rekrutacja i zarządzanie. W naszej agendzie nie prezentujemy książkowych teorii, ale skupiamy się na realnych przykładach i doświadczeniach przedsiębiorców.

Story
2012
odbyła się pierwsza edycja Bitspiration
2014
W krakowskim Hotelu Forum postawiliśmy ścianę żelek, skrzynki z owocami i burgerami, a największą furorę wzbudziła selfie station! Było to wyjątkowe spotkanie technologii z muzyką
2016
Prawie 1200 osób zebraliśmy w warszawskiej Zajezdni Autobusowej, a aż 42% naszej agendy stanowiły kobiety
2018
Wracamy do Krakowa i skupiamy się na marketingowych tematach, a gośćmi konferencji są m.in. Monika Czaplicka i Rahim Black
Photos
About The Event

Bitspiration było największym, alternatywnym festiwalem dla startupów w Europie Środkowo-Wschodniej. Pośród keynote speakerów pojawili się m.in. dziennikarz technologiczny, pisarz i scenarzysta Silicon Valley: Dan Lyons, Gillmor Gang - twórcy jednego z największych podcastów świata IT, Taso DuVal, Peter Sage, Neil Devani, czy Tina Baker. 

Jednak Bitspiration to nie tylko wykłady! W ciągu dnia uczestnicy mogli brać udział w warsztatach i przemówieniach najbardziej doświadczonych guru świata Internetu. Na wieczór zaplanowano z kolei koncerty na żywo oraz networking w barach i restauracjach.