PROIDEA

OH MY H@CK

OH MY H@CK

Najbezpieczniejsza konferencja w całym Internecie tworzona przy współpracy z Adamem Haertle, redaktorem serwisu ZaufanaTrzeciaStrona.pl.

Największe spotkanie polskiej społeczności IT. Interdyscyplinarne wydarzenie skierowane do wszystkich związanych z branżą IT, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Story
2020
Pierwsza edycja konferencji Oh My H@ck - online!
2021
OMH odbywa się aż dwa razy - międzynarodowa edycja w maju oraz edycja z lokalnymi specjalistami w listopadzie.
2022
Po raz pierwszy społeczność cybersecurity mogła spotkać się na OMH na żywo - aż 700 uczestników wzięło udział w konferencji w Warszawie.
Photos
About The Event

6 ścieżek tematycznych, ponad 50 ekspertów cyberbezpieczeństwa, najciekawsze nowinki z branży i 700 specjalistów cybersecurity - to właśnie Oh My H@ck!

W 2022 konferencja przeniosła się do sfery offline w wielkim stylu, z niesamowitą energią i nowymi pomysłami. Wejdź do świata cybersecurity, poznaj najlepszych specjalistów, dołącz do red lub blue teamu, zdobądź nowe levele wiedzy i ciesz się niepowtarzalną atmosferą wydarzenia!

Wysoką wartość merytoryczną konferencji gwarantuje Adam Haertle, założyciel i redaktor naczelny serwisu Zaufana Trzecia Strona oraz współprowadzący podcastu Rozmowa Kontrolowana.