PROIDEA

CodeFrenzy

CodeFrenzy

Wirtualna konferencja integrująca całą branżę IT.

Interdyscyplinarne wydarzenie poświęcone najważniejszym zagadnieniom IT. Na wirtualnej scenie CodeFrenzy występują uznani specjaliści, znani między innymi ze stacjonarnych konferencji PROIDEA.

Story
2023
Pierwsza edycja konferencji CodeFrenzy gromadzi niemal 900 uczestników.
2024
Kolejna edycja online - w programie pojawili się eksperci z całego świata.
About The Event

4 dni live streamingu, najlepsi prelegenci z całego świata oraz eksperci z Rad Programowych konferencji organizowanych przez PROIDEA. Konkursy, porywające prezentacje i panele dyskusyjne. To wszystko gwarantuje uczestnikom konferencja CodeFrenzy!

Wydarzenie zrzesza pasjonatów technologii, oferując im wyjątkową okazję do zdobycia aktualnej wiedzy, dzielenia się doświadczeniem oraz spojrzenia na branżę IT z nowej perspektywy. W trakcie czterech dni uczestnicy zapoznają się z szerokim spektrum tematów związanych z programowaniem, cyberbezpieczeństwem, rozwiązaniami sieciowymi, uczeniem maszynowym czy sztuczną inteligencją. 

CodeFrenzy odbywa się w elastycznej formule online, co umożliwia dołączenie z dowolnego miejsca na świecie. Oprócz udziału w streamingu, rejestracja na CodeFrenzy gwarantuje również dostęp do nagrań po zakończeniu konferencji.