Kickoff by KIC Innoenergy

We are very happy and very pround of the final result of this amazing project

4 lipca 20176odbył się lokalny półfinał konkursu KICkoff Competition 2016. Młodzi przedsiebiorcy i entuzjaści rozwiązań z dziedziny energetyki spotkali się w krakowskim Browarze Lubicz, walcząc o realizację i dofinansowanie swojego przełomowego pomysłu związanego z energią odnawialną. W całej akcji wzięli udział uczestnicy z całej Europy, a zwycięzcy zawalczyli aż o 150 000 Euro na rozwój swojego startupu.

Organizatorzy, KIC InnoEnergy, są europejską firmą promującą innowacje, przedsiębiorczość oraz edukację z zakresu rozwiązań energetycznych. KICkoff Competition powstał mając na celu promowanie ducha przedsiębiorczości pośród młodych ludzi, a także wybór najlepszych pomysłów, mających szansę na przyspieszenie rozwoju europejskiego rynku energii odnawialnej.
Podczas konkursu uczestnicy mieli szansę na zbudowanie nowych kontaktów biznesowych, a także bezcenne wsparcie mentorskie od ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.

PROIDEA odpowiadała za organizację regionalnych półfinałów, międzynarodowych finałów konkursu, jak również za promocję i marketing wydarzeń w 7 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

CHCESZ POZNAĆ POTENCJAŁ EVENT MARKETINGU?