NASZE AUTORSKIE MARKI

Od 15 lat organizujemy konferencje skierowane do branży IT. Na rynku sukcesy odnoszą zarówno nasze autorskie marki, jak i wydarzenia organizowane dla naszych partnerów.

Na wydarzeniach specjalistycznych gromadzimy jednostki tworzące rynek nowych technologii: kadrę zarządczą i specjalistów firm IT, osoby odpowiedzialne za administrację i legislację w instytucjach publicznych, jak i firmy świadczące usługi dla tych podmiotów.

Dzięki temu mamy pełny ogląd na to, w jakim kierunku rozwija się rynek nowych technologii i przed jakimi stoi wyzwaniami. A to czyni nasze wydarzenia atrakcyjnymi punktami dla zagranicznych firm, uczestników i ekspertów – w trakcie kilkunastu godzin poznają polską branżę IT i jej kluczowych reprezentantów.

Osoby szukające wyspecjalizowanych pracowników, nowych partnerów biznesowych oraz wiedzy o polskim rynku IT – znajdują je u nas.

Połączenie wiedzy eventowej ze znajomością branży IT sprawia, że gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny wykładów, zaangażowanie wartościowych partnerów, zainteresowanie uczestników oraz innowacyjne atrakcje w przerwach.

Poznaj nasze autorskie projekty!

KONFERENCJE DLA NASZYCH PARTNERÓW

Employer branding, pozyskanie pracownika, zbudowanie silnej marki na poslkim rynku IT, wprowadzenie produktu na rynek, badanie rynku czy wsparcie sprzedaży – to przykładowe cele, jakie nasi partnerzy realizują poprzez eventy, jakie dla nich organizujemy.

CHCESZ POZNAĆ POTENCJAŁ EVENT MARKETINGU?