PROIDEA
Ładowanie Wydarzenia

HackYeah

30 wrzesień 2023 - 01 październik 2023
HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie. Skupia ludzi hackujących rzeczywistość, którzy koncentrują się na rozwiązywaniu ważnych problemów. Co roku do wydarzenia dołącza tysiące programistów, designerów i entuzjastów IT z całego świata. Do wygrania będą czeki pieniężne i technologiczne gadżety, a na miejscu na pewno nie zabraknie darmowej pizzy, kawy i oczywiście dobrej zabawy. Podczas 24-godzinnego maratonu programowania uczestnicy będą mieli okazję zdobycia nowych umiejętności poprzez tworzenie innowacyjnych projektów. 9 edycja hackathonu wspieranego przez GovTech odbędzie się w dniach 30.09-01.10.2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie. 

WYZWANIA
Znane są już dwa pierwsze zadania otwarte: HEALTH & WELL BEING oraz CYBERSECURITY. Oznacza to, że na ich temat może powstać dowolna ilość rozwiązań, a uczestników ogranicza tylko wyobraźnia! Aby pozostać na bieżąco z kolejnymi wyzwaniami, śledź stronę wydarzenia: https://hackyeah.pl

KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ?
Każdy! Jeśli jesteś tylko trochę kreatywny oraz chcesz uczynić świat lepszym miejscem, przyjdź i zobacz, jakie to proste. Podczas wydarzenia będziesz miał okazję stworzyć innowacyjne rozwiązania zadań z wielu różnych dziedzin. Jest to świetna okazja do zaprezentowania światu swoich umiejętności i pomysłów.

Share This Event

Szczegóły

Początek:
30 wrzesień @ 8:00 am
Koniec:
1 październik @ 4:00 pm
Witryna internetowa:
https://hackyeah.pl

Miejsce wydarzenia

TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7
Kraków, 31-571 Poland